Шмигаль обговорив із президентом ЄІБ нові проєкти з відновлення України

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із президентом Європейського інвестиційного банку Вернером Гоєром і його командою, під час якої сторони обговорили поточні та нові проєкти з відновлення України.

“Продуктивна зустріч з президентом Європейського інвестиційного банку Вернером Хойєром та його командою. Привітав відкриття представництва ЄІБ у країнах Східної Європи з офісом у Києві. Обговорили чинні та нові проекти з відновлення. Очікуємо на їх реалізацію. Уряд активно співпрацює з ЄІБ у сферах відновлення інфраструктури, енергетики й теплопостачання”, — йдеться у дописі Шмигаля.

Очільник українського уряду також подякував ЄІБ за фінансову допомогу, зокрема за створення дієвих інструментів для післявоєнної відбудови України.

“ЄІБ одним із перших міжнародних фінансових організацій у березні 2022 року надав фінансову підтримку до держбюджету. Загалом Європейський інвестиційний банк акумулював для нашої держави понад 7,5 млрд євро. Високо цінуємо активну роль ЄІБ у підтримці України”, – наголосив Шмигаль.