Аналіз Методики визначення шкоди та обсягу збитків, як обов’язкової при проведенні судової експертизи

На нашому сайті можна ознайомитись з аналізом Методика визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією рф, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності», на виконання ПКМУ від 22.03.2022 р. № 326.

Методика визначення шкоди є важливою для судової експертизи та визначення розміру збитків. Дізнайтеся про ключові моменти, цілі використання результатів оцінки та етапи проведення оцінки збитків.

Даний матеріал підготував Ігор Стародубов – експерт, оцінювач, Президент ВГО «Союз експертів України», Директор «Центру судової експертизи та експертних досліджень» ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації.

Ознайомитись більше тут.

 

Публікація підготовлена у межах Проєкту «Підвищення обізнаності серед ОМС та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною», що реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.